Олександр Сугоняко

Матеріали

Мій коментар газеті "День" для статті "Чи стануть кредити доступнішими?"

Надія на те, що наші з вами, шановні читачі газети «День», економічні проблеми вирішать ЄС, США чи будь-хто інший — віра святої простоти. У них і без нас є робота.


Заява президента Асоціації українських банків щодо недопущення нового відтоку депозитів

При відміні мораторію на оподаткування доходів громадян від депозитних вкладів у банках Асоціація українських банків в робочих групах відстоювала ключову позицію – не допустити при тому масового відтоку вкладів із банківської системи, яка на даний час знаходиться у кризовому стані. Оскільки ні депутати ні урядовці не прислухалися до аргументів АУБ і банків змушений публічно заявити таке.


На згадку про Якова Зайка

18 лютого 2014 року на посту літописця Майдану загинув Яків Зайко


Відкритий лист володарям крупних українських капіталів

Потрібні Ваші спільні слова і дії, що демонструють Вашу єдність з Майданом, народом у прагненні до сильної, незалежної, цілісної України, що Ви готові внести свій вклад в досягненні цих цілей.


Відкритий лист Віктору Януковичу

Одну добру справу суспільству ти таки зробив. Будучи послідовним, справжнім зло-чинцем ти посприяв народженню своєї справжньої альтернативи – людей честі і совісті, про яких ти не знав.


Сугоняко – Охрименку: хто сіє неправду пожне біду

Випад Охрименка проти мене це таке собі... А поширення ним неправди, служіння їй не прощаю. Бо країна тоне, гине в гидкій каламуті брехні і де його частка помітна теж.


Західінкомбанк: проба сил і безсилля?

Якщо люди не захистять законні права вкладників Західінкомбанку, мовчки приймуть факт їхнього пограбування, думаючи:"Мене це пронесе", то смію вас запевнити, що не пронесе вкладників і інших банків.


О.Сугоняко: Заборона валютних депозитів – це намагання повернути країну в радянсько-колгоспне минуле

Заслужений економіст України, Президент Асоціації українських банків виступив проти законопроекту народного депутата-аграрія Євгена Сігала «Про внесення змін до статті 2 Закону України "Про банки і банківську діяльність" щодо банківських вкладів фізичних осіб» (N 2400), яким пропонується  заборонити банкам  залучати  вклади  клієнтів в  іноземній  валюті. За словами Президента АУБ Олександра Сугоняко, цей законопроект є протиправним, адже порушує  конституційне  право  громадянина  вільно  користуватися  своїм  майном, зокрема й власними валютними заощадженнями. «Це, по суті, намагання повернути країну в радянсько-колгоспне минуле, коли неможливо було взагалі користуватись іноземною валютою», - каже керівник АУБ.


Дефляция 0.2%, курс стабильный! Мы в… рецесии!

Дорого  страна  заплатила за политизацию экономических категорий, за искусственное удержание курса и за рукотворную дефляцию вместо  управляемой разумной девальвации и монетарной поддержки национального производства. Лишенные кредитной поддержки и оборотных средств  предприятия, при ежемесячных налоговых авансовых поборах в размере 1/12  прошлогодних платежей, при падении промпроизводства,  двигаются в сторону платежного кризиса,  угрожая банкам новыми невозвратами кредитов. Но заплатила  страна еще не все. Основной платеж впереди.


Сугоняко: Без кредита МВФ Україні загрожує дефолт

Якщо Уряд не домовиться з МВФ про надання Україні кредиту, країна може опинитися у стані дефолту. Про це заявив Президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко під час прес-конференції в інформагентстві «Главком».


1 2 3 4 5

Книги О.Сугоняка


Останні новини