Олександр Сугоняко

Звернення української інтелігенції до Президента України з вимогою припинити рух до Митного союзу

Олександр Сугоняко, разом з іншими представниками української інтелігенції підписав звернення до Президента України про необхідність припинення процесу входження України до Митного Союзу та внесення змін до Конституції України.

Держбюджет-2013 прийнятий без формулювання основ економічної політики

Бюджет на 2013 рік був ухвалений без економічної політики, хоча спочатку уряд мав оголосити основи економічної політики, а вже потім необхідно приймати бюджет. Про це на прес-конференції в Києві повідомив голова Української асоціації банків (УАБ) Олександр Сугоняко, передав кореспондент ГолосUA.

Якщо Уряд продовжить економічну політику минулогот року, то в 2013 р. країна може стати банкрутом

Незважаючи на прогноз дефіциту бюджету-2012 на рівні 25 млрд. грн, Україна може увійти в Новий рік з дефіцитом в 40-45 млрд. грн. Про це заявив президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко на прес-конференції в Києві, передав кореспондент ГолосUA.

О.Сугоняко про «валютний рекет»

99.jpgСпроба обкласти 15 чи 10 відсотками валютні заощадження громадян рішенням вищого законодавчого органа є спробою узаконення рекету, узаконення злочину. Валютні заощадження населення не можуть бути об'єктом оподаткування. Ним можуть бути лише доходи від заощаджень, розміщених у цінних паперах, депозитах чи інших інструментах. Суспільство не може допустити прийняття цього закону, бо це крок до втрати частини свободи і посилення диктатури. Відвертої диктатури зла.

Сугоняко: "Такая политика приведет к коллапсу в Украине"

Согласно расчетами АУБ, девальвация гривни может достичь 30%, тоесть 10,5 грн. за доллар. Такие расчеты АУБ подтверждает и инвестбанк Goldman Sachs, эксперты которого считают, что оптимальным для закрытия дефицита текущего счета и ослабления давления на платежный баланс может быть девальвация гривни на 30%.

1 2 3

Мій Facebook


Останні новини

Книги О.Сугоняка