Олександр Сугоняко
> Заяви, коментарі > ЗАЯВА народних депутатів України 1-го і 2-го скликань про створення громадського об'єднання Н А Р О Д Н А Р А Д А

Матеріали

ЗАЯВА народних депутатів України 1-го і 2-го скликань про створення громадського об'єднання Н А Р О Д Н А Р А Д А

Версія для друку

Ми, народні депутати України Верховної Ради 1-го скликання, які входили до першої офіційної опозиції тодішньому комуністичному режиму – Народної Ради; ми, що боролися за Самостійну Соборну Україну і 16 липня 1990 р. домоглися прийняття Декларації про державний суверенітет України, а 24 серпня 1991 р. – Акту незалежності України, та депутати 2-го скликання, що 28 червня 1996 р. прийняли Конституцію України,   з  а  я  в  л  я  є  м  о:
Не  за таку державу ми боролися. Ми й уявити не могли, що через 20 років Україна перетвориться на зубожілу країну, якою керуватимуть відверті кримінальні елементи - бандити, злочинці, корупціонери, іноземні агенти, рейдери. Країну охопила моральна, політична, соціальна, економічна і демографічна кризи. Як наслідок – народ бідує і вимирає, а влада – жирує і процвітає. Краще жити в Україні стало лише олігархам та їх підручним. Українці отримують найменші зарплати та пенсії в Європі. Ховаючись від сплати податків, олігархи виводять за кордон в офшорні зони мільярдні прибутки, купують там нерухомість, підприємства, предмети розкоші.
Ми, члени українського парламенту 1-го і 2-го скликань, не маємо морального права стояти осторонь політичних процесів в державі, коли діюча влада здійснює відверту антиукраїнську діяльність, вдається до свавілля, політичних переслідувань, чинить тиск на ЗМІ, сіє розбрат серед народу, штовхає Україну до економічної прірви та міжнародної ізоляції. Далі мовчати і спокійно споглядати, як нищиться Україна і все українське в ній, ми не будемо.
Виходячи із небезпеки, яка нависла над Україною, ми  с т в е р д ж у є м о:
у нашій Вітчизні назріла нагальна потреба радикальних змін та очищення влади від бізнес-олігархічного засилля, панівну роль в якому відіграє Партія регіонів. Саме депутати-регіонали через Конституційний суд, в нахабний спосіб, змінили Конституцію та наділили президента В.Януковича повноваженнями, які йому народ не делегував, антиконституційним чином продовжили собі повноваження із чотирьох до п'яти  років, пропонують і приймають закони, що дозволяють продаж української землі, упосліджують українську мову і культуру, утискують права пенсіонерів та ветеранів, нищать малий і середній бізнес.
Вершиною глуму над українцями є публічне заперечення президентом Януковичем причин голодомору 1932-1933 рр., як геноциду української нації, оббріхування його регіональними сподвижниками українського національно-визвольного руху ХХ ст. за Самостійну Соборну Українську Державу та її героїв.
Брутальна кадрова політика регіоналів визначається правилом: «Хоч дилетанти, аби свої». Такі кадрові принципи діюча влада впроваджує в усіх державних структурах.
Ми вважаємо, що Партія регіонів та президент Янукович  поводяться на українській землі, як  окупанти, підривають авторитет України у світі.
Ми проголошуємо створення громадського об'єднання Народна Рада з числа народних депутатів 1 та 2 скликань і запрошуємо долучитися до нас народних депутатів з інших скликань, які поділяють нашу суспільно-політичну позицію.
Народна Рада ставить перед собою мету – підняти ступінь відповідальності наших громадян за власне життя і майбутнє українського народу. Маючи певний досвід державотворення ми будемо оцінювати виборчу ситуацію і виробимо рекомендації аби допомогти виборцям не допустити до Верховної Ради України злочинні антиукраїнські сили.
Ми переконані, що високого і відповідального звання народного депутата України гідні лише ті кандидати, котрі сповідують  християнську мораль і відданість українським цінностям якими є: відповідальність влади перед народом, духовність, культура, соборність, українська історія, верховенство права, державна незалежність, права нації та людини.

Народні депутати України
1-го і 2-го скликань:
Степан Хмара, Олександр Сугоняко, В`ячеслав Білоус, Дмитро Чобіт, Ярослав Кендзьор, Арсен Зінченко, Тарас Процев`ят, Тарас Кияк, Олесь Шевченко, Михайло Швайка, Іван Заєць, Любомир Пиріг, Олександр Піскун, Володимир Шлемко, Володимир Крижанівський, Володимир Усатенко, Володимир Пилипчук, Олександр Барабаш, Петро Швидкий, Яків Зайко, Олександр Гудима, Мирослав Горбатюк, Олександр Костюк, Богдан Пономаренко, Петро Осадчук, Віталій Карпенко, Володимир Шлемко, Володимир Панченко, Павло Мовчан.


 

Книги О.Сугоняка


Останні новини