Олександр Сугоняко
> Заяви, коментарі > Звернення Народної Ради до українського народу “Не допустимо лиходіїв до влади в Україні!”

Матеріали

Звернення Народної Ради до українського народу “Не допустимо лиходіїв до влади в Україні!”

Версія для друку

Ми, члени Народної Ради, утвореної з народних депутатів першого і другого скликань Верховної Ради України, як засновники незалежної Української Держави, усвідомлюючи свою історичну відповідальність, звертаємось до українського народу напередодні виборів до Верховної Ради.
* * *
З кожним роком влада в незалежній Україні набуває все більш кримінального характеру. Нині це добре видно на прикладі роботи всіх гілок влади, представлених Президентом України В. Януковичем, Урядом М.Азарова, Верховною Радою України, судовою системою.
Продовження нинішнім складом Верховної Ради України терміну своїх повноважень, всупереч Конституції, з чотирьох до п'яти років; зміна владною більшістю Конституції України в неконституційний спосіб; знищення місцевого самоврядування у м. Києві (ліквідація районних рад та передача прав і повноважень територіальних громад міста призначеній президентом державній адміністрації, що є узурпацією регіоналами влади у столиці держави); здійснення злочинної «пенсійної реформи», ухвалення Податкового кодексу, який руйнує малий і середній бізнес, Бюджетного кодексу, який практично знищує місцеве самоврядування, Закону “Про засади державної мовної політики”, спрямованого на витіснення української мови на маргінес суспільного життя, ратифікація зрадницьких харківських угод, ухвалення законів про продаж української землі є свідомим і спланованим позбавленням українського народу засобів існування, що є замахом на його буття на Богом даній землі.
Україна впродовж 21 року була і є залежною від панування духовно вбивчого комуністичного минулого і нищівного олігархатного сьогодення. Ця залежність є  результатом того, що після ухвалення в 1990 році Декларації про державний суверенітет України, парламентська опозиція не змогла добитися прийняття Верховною Радою закону про люстрацію. Влада залишилася не очищеною від злочинної партійної номенклатури та КГБешної агентури. З прийняттям «Акту проголошення незалежності України» 1991 року хитромудрі комуністичні пристосуванці до нових історичних обставин, виступили проти ініціативи радикальної частини Народної Ради призначити вибори до нової Верховної Ради новонародженої країни. З того часу влада розпочала імітацію «державотворення».
Знайшовши спільну мову у вирішенні головних владних питань, «хитромудрі» й «толерантні» залишили при владі комуністично-комсомольську номенклатуру, яка швидко перефарбувалася в національні кольори і під виглядом ваучерної приватизації розікрала державну і народну власність, приватизувавши її в своїх особистих інтересах. Руйнівний процес призвів до того, що переважна більшість людей в Україні опинилася за межею бідності.
Ми – засновники української держави – нагадуємо: в Конституції України записано “найвищим джерелом влади в Україні є український народ”.
У зв'язку з цим ми звертаємося до українського народу: прокиньтеся!
Вами  керує не ваша влада, а ваш ворог. Його влада тримається виключно на страху.
Ми закликаємо виборців:
- Не бійтеся! Ви вже побороли страх влади в кінці 2004 р. Вдруге повставати легше.
- Покаймося за те, що ми, українці, дозволили побудувати тюрму з нашої країни, а наглядачем поставити «начальника» з кримінальним минулим. Прости нас, Господи!
- Ці півтора місяця до виборів – головні у вашому житті як громадян країни, у житті нашої Вітчизни. Думайте, вивчайте ситуацію на виборчих округах, дієво включайтесь у виборчій процес. Жодного голосу Партії регіонів та їхнім сателітам! Підтримуйте справедливість, честь і гідність!
Прийшла пора гнати  з влади тих, хто чинить лихо українському народові! Ці вибори зробимо народними виборами! Це реально, якщо ті, хто голосували проти всіх чи навіть не ходили на вибори, прийдуть і разом з молодими виборцями проголосують за себе і Україну. Нас більше!


Народна Рада звертається:
До чесних людей в органах державної влади - не виконуйте злочинних наказів керівництва!
До багатих людей – не ставайте рабами статків, не продавайте свою душу за них!
До журналістів – у нашій хаті буде і правда і воля, якщо вони будуть у ваших серцях і ваших ЗМІ. Несіть правду людям!
До молоді – ваша совість не приймає хабарів, неправди,  несправедливості! Дійте, це ваш час, ваша країна, в якій вирішується ваша доля і ваше майбутнє! Поясніть тим, хто продає його за “гречку”, що так робити недопустимо!
Вставайте Українці! За правду і волю! Ваш час прийшов!

Народна Рада

Народні депутати України
1-го і 2-го скликань:
Степан Хмара, Олександр Сугоняко, В`ячеслав Білоус, Дмитро Чобіт, Ярослав Кендзьор, Арсен Зінченко, Тарас Процев`ят, Тарас Кияк, Олесь Шевченко, Михайло Швайка, Іван Заєць, Любомир Пиріг, Олександр Піскун, Володимир Шлемко, Володимир Крижанівський, Володимир Усатенко, Володимир Пилипчук, Олександр Барабаш, Петро Швидкий, Яків Зайко, Олександр Гудима, Мирослав Горбатюк, Олександр Костюк, Богдан Пономаренко, Петро Осадчук, Віталій Карпенко, Володимир Шлемко, Володимир Панченко, Павло Мовчан.

 


 

Книги О.Сугоняка


Останні новини