Олександр Сугоняко
> Заяви, коментарі > ЗВЕРНЕННЯ Народної Ради до жителів Святошинського виборчого округу № 219 м.Києва

Матеріали

ЗВЕРНЕННЯ Народної Ради до жителів Святошинського виборчого округу № 219 м.Києва

Версія для друку

28 жовтня 2012 р. в Україні відбудеться битва Добра і зла, на цей раз вона матиме мирний характер, але від її наслідків залежатиме подальша доля України та українського народу. Ми всі разом, як відповідальні громадяни громадянського суспільства, мусимо нарешті перестати обирати зло навіть, якщо воно найменше.

ЗВЕРНЕННЯ Народної Ради до жителів Святошинського виборчого округу № 219 м.Києва

 28 жовтня 2012 р. в Україні відбудеться битва Добра і зла, на цей раз вона матиме мирний характер, але від її наслідків залежатиме подальша доля України та українського народу. Ми всі разом, як відповідальні громадяни громадянського суспільства, мусимо нарешті перестати обирати зло навіть, якщо воно найменше. Вибори у мажоритарних округах дають унікальний шанс обрати не грошових мішків, а моральних і самовідданих депутатів, для яких мозольна праця й турбота про Україну та український народ є головним. Саме таким є кандидат по Святошинському виборчому округу №219 Олександр Анатолійович Сугоняко.

Ще у 1989 р. він став одним із організаторів перших опозиційних тодішній комуністичній владі організацій - Громадського фронту та Народного Руху України. На перших демократичних виборах 1990-го року О.Сугоняко обраний народним депутатом України 12-го (тепер 1-го) скликання, він входив до складу Народної Ради - першої офіційної опозиції у Верховній Раді та проявив себе вмілим, професійним і високоморальним державним діячем. О.А.Сугоняко 16 липня 1990 р. приймав Декларацію про державний суверенітет України, а 24 серпня 1991 р. проголошував Незалежність України. Він є одним із батьків Української Держави, тому йому не все одно, що діється у ній тепер.
Народна Рада закликає усіх виборців Святошинського виборчого округу №219 взяти активну участь у виборах 28 жовтня 2012 р. та проголосувати за найдостойнішого кандидата у народні депутати України Сугоняка Олександра Анатолійовича.

НАРОДНА РАДА

Народні депутати України
1-го і 2-го скликань:
Степан Хмара, В`ячеслав Білоус, Дмитро Чобіт, Ярослав Кендзьор, Арсен Зінченко, Тарас Процев`ят, Тарас Кияк, Олесь Шевченко, Михайло Швайка, Іван Заєць, Любомир Пиріг, Олександр Піскун, Володимир Шлемко, Володимир Крижанівський, Володимир Усатенко, Володимир Пилипчук, Олександр Барабаш, Петро Швидкий, Яків Зайко, Олександр Гудима, Мирослав Горбатюк, Олександр Костюк, Богдан Пономаренко, Петро Осадчук, Віталій Карпенко, Володимир Шлемко, Володимир Панченко, Павло Мовчан.

Книги О.Сугоняка


Останні новини