Олександр Сугоняко
> Заяви, коментарі > ЗВЕРНЕННЯ Народної Ради до жителів Святошинського виборчого округу № 219 м.Києва

Матеріали

ЗВЕРНЕННЯ Народної Ради до жителів Святошинського виборчого округу № 219 м.Києва

Версія для друку

1. Метою мого балотування кандидатом у народні депутати України є зміна духу і репутації Верховної Ради України.
Я шукаю віруючих, моральних, відповідальних виборців, з якими лише і можна творити добру країну та державу. Виборців, що цінять власну свободу, не чинять неправди і не бояться правди, здатних розібратися в новітній історії, в людях. Я шукаю соратників по творенню християнської України. Такі виборці потрібні країні.
Я не розумію виборців, які голосують за комуністів. Маючи доступи до наукових і фактологічних джерел, вони так і не спромоглися розібратися з людиновбивчою і богоборчою суттю комунізму, жахливі наслідки якої пожинаємо.
Я не сприймаю голосування за регіоналів,  у яких проблеми з законом і кримінальна психологія.
Я не поділяю позицію тих виборців, що з 1999 року, опинившись між Кучмою і Симоненком, обирають  щоразу для України «менше» зло, а насправді горе – бо і більше, і менше зло добром не стане ніколи.
Виборці, які продають майбутнє своє, сім'ї та країни за гречку, ремонт доріг чи за інші подачки перед виборами, чинять недопустиме як люди і громадяни. Чинять зло.
Мій виборець чекає чесної розмови з кандидатом, творення справедливих суспільних відносин і прагне сам брати участь у цьому творенні. Він доброчинець, а не злочинець,  тому не множить зло в країні.
Я разом з тими, хто розуміє протилежність добра і зла, і тому не голосували за зло, а щиро голосували проти всіх, або навіть не йшли на вибори. Тим, хто звинувачує таку позицію, раджу задуматися: чому ця влада і ця опозиція так дружно прибрали в бюлетені графу «проти всіх».
Я шукаю виборців, готових до політично ефективної взаємодії, для впливу на ворожу українцям владу.
2. За фахом я інженер і економіст. Людина віруюча. За доходами належу до середнього класу. У мене і моєї сім'ї немає у власності банків, заводів, гектарів землі. І багатшим не стану, бо того не прагну. Маю звичайну квартиру і хату в селі, автомобіль.
3. У мене немає грошей на бігборди, телерекламу і на ремонт доріг перед виборами. Але у мене є бачення, якою має бути Україна (дивись «Покликання України» на моєму персональному сайті www.sugonyako.info) і прагнення наблизити його разом з чесними, відповідальними громадянами – моїми виборцями. Вони здатні розібратися, що являє собою той чи інший кандидат в народні депутати, з його цілями, поглядами на суспільне життя, з тим, що і як він робив останні два десятиліття, щоб знати, що він буде робити завтра. А розібравшись і свідомо зробивши свій вибір, поборотися за нього не лише на виборчій дільниці голосуванням, але й допомагаючи йому у боротьбі з пасивністю, байдужістю і з невірою.
У країні домінує думка – хто має великі гроші, той має все, в тому числі мандат депутата. Тож мусимо довести і, дасть Бог, доведемо, що в Україні дух правди і прагнення ладу сильніші за гроші. 
4. Я йду на вибори з народними депутатами України 12 скликання та іншими добродіями, які боролися і творили незалежну Україну, які не втратили обличчя, не «кинулися у всі тяжкі», не «лягли» під владу. Серед них Степан Хмара (в.о.№ 223), Дмитро Чобіт (в.о.№214), Володимир Шовкошитний (в.о.№193), Іван Заєць (в.о. № 153), Олесь Доній (в.о. № 88), член Спілки офіцерів України полковник Петро Костюк (в.о.№115), молодий, громадсько-активний Василь Гацько, голова партії “Демальянс” (в.о.№ 211) та інші.
В умовах, коли скорумпована влада то її псевдоопозиція будуть мати, як завжди в останнє десятиліття, приблизний баланс голосів і у наступній Верховній Раді,  навіть  десяток достойних народних депутатів за Божого сприяння і активності виборців можуть відвернути національну катастрофу.
5. Ці два місяця до виборів – хороша можливість для організації ефективної взаємодії між виборцями Києва і їхніми кандидатами у депутати. Дієвому єднанню громадян для захисту інтересів територіальних громад м.Києва сприятимуть  напрацювання, які мають громадянський рух «Вільний простір» (https://vilnyi-prostir.org), Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу (https://asambleya.org/), партія «Демократичний Альянс» (https://dem-alliance.org).
6. Я звертаюся до чесних і відповідальних виборців: надія України – Ви! Розберіться з кандидатами, зробіть вибір, включіться у виборчий процес. Обов'язково йдіть на вибори! Голосуйте! Ваш голос потрібен країні! Не бійтеся. Дійте!
Люди, які перемогли страх перед владою у 2004 р., які на Майдані створили духовне братство, а милість Неба зійшла на головну площу Києва, люди, якими милувався весь світ, – час кличе Вас! Ви тоді пішли проти течії. Вдруге це робити легше. Треба йти!
Не надійтеся на доброго вождя, надійтеся на Бога і працюйте як чесні і відповідальні громадяни. Такі у нас будуть і депутати.

З глибокою повагою до всіх виборців
Святошинського виборчого округу № 219
та великою надією на торжество Добра в Україні,

щиро Ваш      Олександр Сугоняко

Книги О.Сугоняка


Останні новини