Олександр Сугоняко
> Книги Олександра Сугоняко

Матеріали

Покликання України

Можна ствердити, що ця філософсько-політологічна праця Олександра Сугоняко, фраґменти з якої тут подаємо, є давно очікуваною в суспільній свідомості, а отже сучасною — тобто час в ній знайшов своє одухотворене втілення і своє світло, яке відкрило бачення межової ситуації і простір за межею. Й оте просвітлене виявлення межі, як лінії критичної й вирішальної, відбулося вельми вчасно, засвідчивши також, в особі автора, ту нову зрілість національної свідомости, якої давно потребує українська реальність.

Скачати книгу: poklikannya_ukraini.doc [217.5 Kb] (cкачиваний: 230)

Україна: Повернення до себе

В книжці дається авторське осмислення життя України останнього десятиліття. Центральні про¬блеми - правда, духовна сила поступу, національна самосвідомість і гідність, вірність своїй природі, вірність собі. Автор акцентує динамізм суспільної позиції і відповідальність кожної людини.

Скачати книгу: ukraina_povernennya_do_sebe.doc [477 Kb] (cкачиваний: 164)

Банки: проростання крізь постсоціалізм

Книга містить в собі виступи, актуальні інтерв'ю, коментарі, статті автора, опубліковані у періодичних виданнях протягом 1991-99 років, на які випадає зародження і становлення другого рівня банківської системи України. Добірка доповнена цифрами, фактами та матеріалами діяльності банків та Асоціації українських банків.

Скачати книгу:banky_prorost_kriz_sotsialism.doc [48.5 Kb] (cкачиваний: 118)


Книги О.Сугоняка


Останні новини