Олександр Сугоняко

Украина должна готовиться к третьему историческому обвалу гривни

Глава Ассоциации украинских банков рассказал «ДС» о том, что и зачем сделано с украинской банковской системой и что ее ждет в будущем


Нам не доларів бракує, а довіри до влади

Про перезавантаження банківської системи та кризу довіри до влади в інтерв'ю журналу "РоботодавецЬ"


Кубив не торгует рефинансированием за откаты

Нацбанк «тушит пожары» в банковской системе и является заложником ситуации, сложившейся вследствие действий «клептоманов - папередников». Об этом в интервью УНИАН заявил президент Ассоциации украинских банков. 


Сьогоднішнє інтерв'ю "Українській правді":

Діяльність НБУ часів Януковича повинні аналізувати правоохоронці


Критична точка пройдена і ми перебуваємо у зоні надвисокої нестабільності

Останнім часом з’являється дедалі більше ознак наростання кризи в банківській системі України. Зокрема дедалі більше банків відмовляються  повертати депозити вкладникам. Та, як не дивно,  наразі не видно, щоб відповідальний  за стабільність сектору  Національний банк якось реагував на ситуацію.


Фінансовий омбудсмен має розв’язувати спори до 100 тисяч гривень

Чи потрібен країні інститут фінансового омбудсмена, радіостанція «Голос Столиці» дізналася у президента Асоціації українських банків Олександра Сугоняко.


Інтернет-конференція Олександра Сугоняко на порталі ЛІГА.net

22 листопада на порталі ЛІГА.net відбулася Інтернет-конференція Олександра Сугоняко, заслуженого економіста України, президента Асоціації українських банків, віце-президента Центрально-євразійської банківської федерації.

 


Сугоняко: "Ми побудували тюрму з України і призначили наглядачем людину з кримінальним минулим"

Колись римський імператор Марк Аврелій розпродав все своє майно, бо не було в бюджеті коштів, щоб відбити варварів. Продав навіть улюблену туніку дружини, яка його за це кляла до кінця життя. І він таки відбив варварів і повернув потім ці кошти. А уявляєте собі, щоб наші колишні й нинішній президент пожертвували своїм майном для вирішення проблем із нашим платіжним балансом?


Олександр Сугоняко: Повернення до себе

Перший релігійний досвід я отримав в сім’ї завдяки прабабці Ганні та бабці Уліті. Запам’яталися їх вранішня та вечірня молитви перед іконами. Як світла радість, з дитинства залишилося в пам’яті святкування Пасхи: свіжовибілена хата, святково одягнуті батьки, святковий стіл. Чекаємо радісних і чомусь не втомлених (!) бабусь з Всенощної.


1 2

Мій Facebook


Останні новини

Книги О.Сугоняка