Олександр Сугоняко
> Публікації » Події > Чечетова не стало. Царство йому Небесне!

Матеріали

Чечетова не стало. Царство йому Небесне!

Версія для друку

Був значимим функціонером в системі зло-чинної влади. Був включений в систему зв’язків. Багато знав (ФДМ…). Його швидше за все прибрали, оскільки мамонний центр стурбований невизначеністю свого майбутнього і загрозами для його існування, бо в Україні пішли процеси не за їхнім сценарієм.

Чечетова не стало. Царство йому Небесне! Був значимим функціонером в системі зло-чинної влади. Був включений в систему зв’язків. Багато знав (ФДМ…). Його швидше за все прибрали, оскільки мамонний центр стурбований невизначеністю свого майбутнього і загрозами для його існування, бо в Україні пішли процеси не за їхнім сценарієм.

Як блискавка прийшла думка: вони попущені нам. Вони нам потрібні: януковичи, ренати, коломойські і потрібний був Чечетов, щоб ми, українці, прокинулися від історичного, багатостолітнього сну. Щоб ми стали собою, такими, як задумав нас Бог. Щоб вичавили з себе рабське, щоб зрозуміли і відчули радість свободи, радість волі на своїй землі.

Колись давні євреї говорили: будь вільним, не бери чужого. Наш люд, радянські несуни, блатні, торгаші, завбази, валютчики, сексоти за негативним прикладом немудрих нащадків мудрих євреїв кинулися розтягувати все державне, комунальне, профспілкове, колгоспне, суспільне майно, кинулися в гріх брання чужого, того що належало громаді. Кинулися в неволю, кинулися в сіті лукавого… і заплуталися в них. Грабунок для свого прикриття потребував брехні, яка як повінь затопила Україну. А тут Майдан, на якому з’явилися люди, які не те що не брали чужого, а віддавали своє: гроші, майно, їжу, час, здоров’я, життя громаді. Розпочався переворот суспільної піраміди, і на вершині її вже не успішний зло-чинець Янукович з компанією, а «Небесна Сотня»… хоча у владі ще друге обличчя нашого дволикого Януса – олігархату. Поки що.

ВОРОГ у нас всіх, включаючи Януковичів і оп-позіціонерів один – лукавий. Для тих, хто переможе в собі потяг до зло-дійства, брехні, хто переможе ВОРОГА, і коли «понесе з України / у синєє море / кров ВОРОЖУ» отоді і постане справжня Україна. Отоді і вороженьки будуть гинуть, як роса на сонці… А поки що війна. І головна її складова, від якої залежить наша перемога над російською імперією, йде в наших душах. Світять нам перемоги людей: наших героїв на фронті, волонтерів, громад… Перемагає в наших серцях любов до ближнього, до країни, до рідної землі. В серці почуття жалю до Чечетова, попав в лапи ВОРОГА, занапастив душу свою… Прости йому Господи!..


Книги О.Сугоняка


Останні новини